17 Mart
#11725592

Morhipo Mağdur Etmiş Oldu!

Morhipo'dan satın aldığım joop bayan parfümün teslim aldığımda parfüm ambalajının açık olduğu ve parfümün orijinal olmadığını kanaatine vardım Morhipo aradığımda kendilerine göndermelerini ifade ettiler. Ben Morhipo üzerinden satın aldığım parfümün Morhipo tarafından bana gönderilmediği göndericinin satıcının bana gönderildiğini anladım.


Morhipo'nun burada yapması gereken kendilerine gönderdiğim parfümü kendileri incelemesi gerekirdi. Satıcının gönderdiği parfümün tabii ki orijinal olduğunu ifade edecektir. Morhipo komisyonunu aldı aradan çekildi beni burada mağdur etmiş oldu.

Serdar Serdar 3.365 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serdar17 Mart

    Siz insanın aklıyla dalga geçiyorsunuz tarafımdan siz gönderdiğim joop parfümü tekrar gönderilmesini söylüyorsunuz. Size gönderirken ürünü sizin tarafınızdan neden kontrol edilemiyor.

  • Morhipo Temsilcisi17 Mart

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları