sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Morhipo İade Ettiğim Ürün Ücreti İade Olmadı

Elif Elif25 Mart 19:31

Boyner grubu markasına aldanıp Nuxe serum siparişi verdim. Sipariş geldi fakat ürün kırılmış ve serum içine akmış vaziyetteydi. Geldiği gün iade talebinde bulundum ve sonra kargoladım. Şansıma kırık ambalajlı ürünün fotoğrafını çekip saklamışım. Çünkü 1 ay geçti ve ücret iadesi olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım tutanak ve kanıt fotoğraf istediler, gönderdim. Firmayla konuşup bana döneceklermiş, yani firma inisiyatifine bırakıyorlar. 

Boyner grubu olarak ücretimi sizin iade edip, sonrasında firmadan tahsil işlemini gerçekleştirmeniz gerekirdi. A*** ve T***bu kadar zora koşmamaktadır. Bir daha asla Morhipo'dan alışveriş yapmayacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Elif 26 Mart 12:00

Bilgilendirme yapıldı. Boyner grubu firmayı savunuyor çünkü iade tutanağı kargocuyla tutulmamış. Ama ben çalıştığım için akşam açtım kargo poşetini ve o zamana kadar haliyle tutanak için kargocu gitmişti. Morhipo müşteri hizmetleri aşırı geç dönüyor yaklaşık 1 ay sonra, firmayla görüşüyor, kırık akmış bozulmuş ürünü bana kargolayıp paramı iade etmeyceklerini 1 ay sonra bildiriyorlar. Bir de üstelik bugün beni kargoya gönderdiler tutanak için sonra da tutanak kargocu geldiğinde tutulmalı sonradan tutlmaz diyorlar. Yani bu salgında boşuna kargo firmasına gönderildim. Müşteri hakkı sıfır onların gözünde hem param yok hem de ürün. Tüketici Mahkemesi'ne başvuruyorum.

Morhipo Logo Morhipo 26 Mart 08:55

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Elif 03 Nisan 14:40  

    Bunu gören herkesi uyarıyorum. Morhipo'dan kırılacak akacak bozulacak hiçbir ürün almayın. Sadece 9 saniye firma ile görüşüp firmanın ödeme yapmayacağını ve iade ettiğim artık olmayan ürünün firma tarafından geri gönderileceği 1 ay sonrbelirtiyorlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler