Morhipo Hesabımdan Çalıntı Kart Kullanıldı

Burçin Burçin12 Kasım 2019 19:44

09.10.2019 tarihinde mail hesabıma girdiğimde Morhipo’dan 2 farklı sipariş maili geldiğini gördüm. Ne olduğunu anlamak için hesabıma girdiğimde tanımadığım bir isme, tanımadığım bir adrese ve tanımadığım kartlarla sipariş verildiğini gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım. Siparişlerden biri kargoya verilmiş, diğeri de hazırlanıyor durumundaydı. Hazırlanıyor olanı iptal ettiler ve kargoya yeni verileni de geri çekeceklerini söylediler. Adıma çalıntı kartlarla siparişler verilmişti ve hesabım paravan olarak kullanılmıştı.

11.11.2019 tarihinde savcılığa giderek suç duyurusunda bulundum. Bugün ise hesabıma girdiğimde tüm uyarı, mail ve aramalarıma rağmen kargonun şahısa teslim edildiğini gördüm. Bu olay dehşet verici bir sorumsuzluktur. Bu site içerisinde çok büyük güvenlik açıkları barındırmakta ve kriz yönetimi sıfır olmakla birlikte ne müşterisini ne de dolandırılan vatandaşları hiçbir şekilde umursamamaktadır. Yarın bir gün ben sizin sorumsuzluğunuz yüzünden belki dava edileceğim işte o zaman sizin hakkınızda da suç duyurusunda bulunacağım. Benim göz göre göre mağdur olmama göz yumdunuz. Onca rezaletten sonra ne bir arayan var ne geçmiş olsun diyen ne de bilgi veren. Hesabıma şifremi bile değiştirmeden nasıl erişim sağladılar diye düşünmüştüm ama bu sorumsuzluğu görünce sorgulamayı bıraktım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Morhipo Logo Morhipo 13 Kasım 2019 08:51

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler