08 Eylül
#12568252

Morhipo Eksik Ürün Gönderdi

Morhipo'dan annemin doğum günü için çok beğenmiş olduğu Refika' nın yoğurt mayalama setini aldım. Sipariş no. : mh49540511 ürünü açtığımızda içindeki sofra bezinin eksik olduğunu gördüm. Morhipo'yla yaptığım telefon görüşmesinde eksik ürünün depolarında bulunmadığını ürünü kargoyla iade etmemi istediler.


Ben anneme aldığım doğum günü hediyesini iade etmek istemiyorum. Bu hediye olmadı başka hediye mi alacağım diyeceğim anneme. Kargoyla da uğraşmak istemiyorum. Resmen ürün kargolanırken Sofra bezi içinden çekilmiş. Siz Morhipo koskoca firmasınız ürünler kargolanırken neden kontrol edilmiyor? Beni anneme karşı mahcup ettiniz. Eksik gönderdiğiniz kırmızı sofra bezimin adresime göndermenizi istiyorum.

Aslı Aslı 325 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aslı09 Eylül

  • Morhipo Temsilcisi08 Eylül

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları