Morhipo Bilgi Verilmeden Sipariş İptal

Mehmet Mehmet28 Mayıs 16:42

08.05.2020 tarihinde satın aldığım ürünün (mh4189**13) teslim tarihi tahmini 09-23mayıs olarak görülüyordu. 28.05.2020 tarih, ne kadar hiçbir dönüş olmaksızın sipariş iptal edildi. Bu ürünü Anneler Günü için aldım, siparişi iptal etmek ve parayı iade etmek bazı konuları çözmüyor. Boyner gibi bir kurum bazı konularda daha düşünceli olabilirdi. En azından bilgi verilmelidir. Salgın var kabul ediyorum fakat ürünü teslim edememek bu devirde çok zor. Geç gelebilirdi. Hatta zaman istenebilirdi. Bu tip hediyelik eşyalar konusun da daha dikkatli olunmalıdır.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Morhipo Logo Morhipo 28 Mayıs 16:45

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Nil 29 Mayıs 10:08  

    Hepimize geçmiş olsun. Kimimiz bayram hediyesi kimimiz başka almak istedik ama burnumuzdan geldi maalesef😕Bir dahaaa asla... İnancım güvenim kalmadı. Mutsuzluk stres çaresizlik oldu Morhipo.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler