Ekran Kartı Performans Sorunu Ve Ana Kart Değişimi Teklifi Üzerine Şeffaf İnceleme Talebi

Monster Tulpar t7 v21.8 model laptopumda yaşadığım bir sorunla ilgili destek talep ediyorum. Cihaz açılışta ekran bellek frekansını güvenli modda sını...

Monster Tulpar t7 v21.8 model laptopumda yaşadığım bir sorunla ilgili destek talep ediyorum. Cihaz açılışta ekran bellek frekansını güvenli modda sını...

Monster Notebook’tan aldığım Tulpar T7 V21.8 model laptopumu yaklaşık iki ay içinde tam dört kez İstanbul Küçükçekmece Beşyol şubesindeki servise götürmek zorunda kaldım. Ekim ortasından bu yana her servise verişimde farklı bir sorunla karşılaştım ve sorunlar kalıcı olarak giderilemedi. İlk servise...

10 Ekim 2025’te Monster Kadıköy servisine açılmayan t7 v21.8 cihazımı teslim ettim. Ana kart, fan ve soğutucu blok değişimi için 18.000 TL, ayrıca onayım alınmadan değiştirilen klavye için 2.000 TL olmak üzere toplam 20.000 TL ödeme yaptım. İşlemler kad1025000893 ve kad1025002068 servis numaraları i...

05.06.2022 tarihinde Monster T7 V21.8 model bir laptop satın aldım. Cihazı düzenli olarak her 6 ayda bir İstanbul Kartal’daki teknik servise bakıma götürdüm. Bu süreçte batarya en az 3 kez değişti ve bana herhangi bir açıklama sunulmadı. Ardından iki kez ekran arızası yaşadım ve ekran değişimi gerçe...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 260.8 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 394 mm |
| Ağırlık | 2.30 kg |
| Kalınlık | 20 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1440 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |