Monster Notebook ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Monster Notebook Marka Cihaz Aldım Ekran Kartı Arızalı Çıktı

3.087görüntüleme
İsmail
İsmail 28 Eylül 2020 13:53

15 gün önce yeni notebook aldım cihaz 10 günde geldi cihazın ekran kartı arızalı çıktı Ankara 'da ki Monster Notebooka götürdüm değişim istediğimi söyledim. Yaklaşık 5 gün sonra yeni cihaz verdiler sözde eve gelince fark ettim jelatinler tozlu ve çizik hava almış ilk notebook bu şekilde değildi Windows yükledim cihaz bluetooth ve uygulama açılırken donuyordu cihazı kapattım cihaz açılırken donuyor güç tuşuna basılı tutuyorum kapatıyorum ikinci açılış da açılıyor tekrar format attım bu sorun düzeldi fakat şu an da oyunlar da normalden daha az FPS alıyorum bazen takılıyor video film izlerken 1 saniye takılıyor son kez yeni cihaz talep edeceğim sonra Tüketici Hakem Heyetine baş vuracağım.

Yeni cihaz için ben aldığım da muadilleri aynı fiyattı fakat şu an artan kurdan dolayı hepsinin fiyatı arttı tüketici hakem heyetinden cihaz talep edeceğim sonraki bilgisayarımın Monster olacağını düşünmüyorum. Bilgisayarcıyım daha önce bu şekilde bilgisayarlar gelmişti. Monster marka şansı mı denemek istedim fakat olmadı.

Monster Notebook Logo
Monster Notebook28 Eylül 2020 14:14

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Talebiniz firma yetkililerimiz tarafından görülmüştür ve hassasiyetle ele alınacaktır. Memnuniyetinizi sağlamak için birim yetkilimiz en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler