sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Monster Notebook Klavye Tuşlarının Çalışmaması

Furkan Furkan02 Haziran 12:29

Abra serisi laptop kullanıyorum. Cihazları nasıl yaptılarsa ilk olarak menteşe arızası verdi. Onu hallettik şimdi klavyede 4 tane tuş çalışmıyor. Ürün 2 seneyi yeni geçti sayılır. Nasıl oluyorsa garantisi sona erince arızalar üst üste geliyor. Ömrü 2 senelik laptop resmen. Arıyorum çok uzun süre açmıyorlar. İnşallah çözerler sorunumu.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Furkan 10 Haziran 14:45

Hiçbir şekilde çözülmedi sorunum. Benden 475 TL klavye ücreti talep ettiniz. Siz 475 TL lik klavye takıyor olsanız zaten Şu anda bu sorunları yaşıyor olmazdik. Özür dileyip sorunumu çözeceğinize bir de böyle astronomik rakamlar talep ediyorsunuz. Atahan bey diye biri beni aradı. Oda sözünde durmadi. Anladikki Monster almayacakmisiz.

profile-icon Furkan 10 Haziran 12:33

Laptopumun klavyesi bozulunca şikayet vara yazdım ve arkasından atahan bey diye birisi aradı. Telefonda 2 senede hem klavye hem menteşesi bozulmaz dedim. Gönderin ben ilgileneceğim dedi. Bir haftadır ulaşamıyorum bugün zar zor ulaştım. 475 TL ücret talep ettiler. 2 senelik bgisayarin bozulmayan yeri kalmadı. Utanmadan para istiyorlar bir de. Uzak durun Monster'den

Monster Notebook Logo Monster Notebook 03 Haziran 12:08

Sayın Yetkili , Müşterimiz Furkan bey ile teknik destek uzmanlarımız görüşme gerçekleştirerek cihazı incelenmek üzere servisimize talep edilmiştir. Servis incelemesi gerçekleştirildikten sonra detaylı bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle 0850 255 11 11 nolu çağrı merkezi numaramızdan veya [email protected] mail adresimizden bizlere iletmenizi önem ile rica ederiz. Saygılarımızla. MONSTER Müşteri Hizmetleri

Monster Notebook Logo Monster Notebook 02 Haziran 19:52

Değerli Kullanıcımız, Talebiniz Firma yetkilileri tarafından görülmüştür, talebiniz için yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizin ile irtibata geçecektir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Zeki 03 Haziran 21:03  

    Arayıp sordun mu sorduysan ne cevap verdiler aynı sorun bende de dün başladı ve benim de garantisi bitmiş durumda

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler