Monster Notebook Her Oyunu Açıyor Ama Ömrü 2 Sene!

Erdem Erdem26 Aralık 2019 01:27

2017 4. Ayda Hepsiburada üzerinden Monster abra a5 v10.1.4 aldım güzel kargolandı, geldi kullanmaya başladım. Derken 2018 11. Ayda klavye ışığı ve win logo tuşu çalışmamaya başladı, sonra PC aniden kapandı ve açılmadı. Monster web sitesi üzerinden, direk müşteri hizmetleri ile mesajlaşa biliyorsunuz gayet güzel yardımcı oluyorlar ücretsiz kargo için bir numara verdiler onun üzerinden servise yolladım. Tamir edip yolladılar kısa zamanda. Anakartı değiştirmişler, kasadaki çizikleri bile silmişler. İlerleyen zamanda 2019 6. Ayda aynı sorun tekrar oldu ve laptop aniden kapandı ve açılmadı tekrar mesaj attım servise yolladım sonra aradılar anakartın değişmesi gerekiyor dediler ve garantim bittiği için tamirin ücretli olacağını söylediler ücret laptopu aldığım fiyat kadardı, 3900 civarında almıştım laptopu. Derdim cihazın aynı sorunu ikinci kez vermesi ve garantisi bitince çöp olması, gerçekten güzel bilgisayar fiyat performans açısından çok uygundu ama ömrünün iki sene olması çok üzücü. Bir çözüm umuduyla yazmadım ama bununda internet de kalmasını istiyorum.

Bu şikayeti yazdıktan sonra firma tarafından arandım şikayeti askıya almamı süreç devam ederken yayında olmamasını rica ettiler, burada askıya alma seçeneği göremediğim için sildim bende şimdi tekrar yayınlıyorum. Sonra incelemek için laptopu kargolamamı istediler, gönderdim. Bir hafta içinde yeniden aradılar, anakartın değişmesi gerektiğini garantisi bittiği içinde yine başta söyledikleri fiyatı söylediler. Bu ikinci oluşu zaten o yüzden yolladım deyince bir görüşelim deyip birkaç güne tekrar aradılar 2300 civarı bir paraya indiler, ama ben nasıl güveneyim vereyim parayı yine olacak dedim istemedim. İki kere aynı sorun oldu, laptop durduk yere bozuldu, ana kart değiştirdiler. Laptop bir anda hiçbir yük binmeden kullanılmaz hale geldi çöp oldu. 4 liramız çöpe gitti, ya bir tane defolu ürün vardı bana denk geldi. Ama ilk bozulmasında ana kart değişildi bilgisayarın tamamı ana kart zaten her şey entegre, o zaman taktıkları ana kart ya bozuktu ya da ikinci el birkaç ay dayanacak bir şeydi, bilmiyorum. Olan paramıza, Türk firma diye güvenimize oldu. Her oyunu açıyor ama ömrü kısa 2 senede çöp oluyor.

Cevaplar

Monster Notebook Logo Monster Notebook 30 Aralık 2019 15:35

Sayın Yetkili , Müşterimiz Erdem bey ile teknik destek uzmanlarımız görüşme gerçekleştirmiştir. Ürün garanti süresi bitmesinden dolayı Erdem bey'e anakart değişim fiyatı verilmiştir. Erdem bey değişim için verilen ücreti onaylamamış olup işlemleri sonuçlandırılmıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle 0850 255 11 11 nolu çağrı merkezi numaramızdan veya [email protected] mail adresimizden bizlere iletmenizi önem ile rica ederiz. Saygılarımızla. MONSTER Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler