Monster Notebook Fanların Sürekli Devreye Girip Rahatsız Etmesi

Mehmet Mehmet23 Kasım 2020 10:35

Monster Abra A5 1650 Ti FreeDOS notebookumu yaklaşık 4 ay önce sıfır aldım, aldıktan 1 ay sonra sürekli fanların belli belirsiz devreye girmesinden ve çok yüksek ses çıkarmasında rahatsız oldum. Servise gönderdim. Uzun süreli test sonucunda yazılımsal veya donanımsal arıza bulunulmadı diyerek geri gönderdiler ama ben bu ses altında PC kullanmaktan ciddi rahatsız oluyorum. Bazı anlar sanki patlayacakmış gibi geliyor. 

Öyle fanları kapatmak falan da çözüm değil çünkü PC hakikaten çok zorlanıyor. Kullandığım 2 program var bunlardan biri idecad diğeri Autocad'tir. Günümüzde gayet yaygın kullanılan programdır. Onu kullanırken de yapmamalıdır. 10 yıllık bilgisayarım daha iyi çalıştırıyordu o programları. Düşünün fanları kapatıp sesi kesince o sessizlik ne kadar rahatlatıyor o an fark ediyorum çünkü sürekli kafamı tırmalayan bir ses var.  Şikayetçiyim.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 4Yorum

Cevaplar

Monster Notebook Logo Monster Notebook 23 Kasım 2020 10:35

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Talebiniz firma yetkililerimiz tarafından görülmüştür ve hassasiyetle ele alınacaktır. Memnuniyetinizi sağlamak için birim yetkilimiz en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mehmet 12 Aralık 2020 00:57  

  Aranıldım İşlemci sıcaklığının taraflarına bildirmem gerektiğini, değerlendirip belki PC'yi tekrar onlara göndermem gerekebileceği söylendi. Genellikle çalışma durumum aşağıdaki videoda mevcuttur. Kendilerine de bildirmiş olayım bu vesile ile.

  np_image1 Ekli Görsel Var
 • profile-icon Furkan 12 Aralık 2020 00:40  

  Sorununu çözdüler mi yoksa hala askıda mı bende de aynı sorun var duruma göre hareket edeceğim.

 • profile-icon Çapan 03 Aralık 2020 22:46  

  Çalışınca da uzun süre durmuyor

 • profile-icon Çapan 03 Aralık 2020 22:45  

  Autocad bende de var fanlar durunca uygulamaya giriyorum hemen çalışıyor fanlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler