Monster Notebook ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Monster Notebook Durduk Yere Kapandı.

1.417görüntüleme
Mehmet
Mehmet 01 Aralık 2020 21:15
ÇözüldüÇözüldü
Mehmet'in Teşekkür Mesajı
“Monster'den hemen arayıp dönüş sağladılar. Cihazı teknik servise gönderildiğinde tüm sorunları düzeltip gönderdiler. Yaklaşık 4 günlük bir süreçte cihazım elime ulaştı. Teşekkür ederim.”

Bilgisayarı alalı yaklaşık 3 hafta oldu. İlk geldiğinde backspace tuşu tam olarak çalışmıyordu zamanla yavaş yavaş açıldı ama hala 2-3 defa basmam ile çalışıyor. Power tuşuna 4-5 kez basmadığım sürece açılmıyor. Bugün vizelerime çalışmak için şarjına bağlayıp çalıştırdım. Aradan 10-15 dakika sonra bir anda kapandı. Ne şarj lambası yanıyor ne başka bir şey. Power tuşuna basıyorum açılmıyor. Tam vize haftasındayken olacak şey mi. Araştırma yaptım herkes bundan şikayetçi. Bilgisayar çalışırken klavyenin üst kısmında power tuşunun bulunduğu uzun geniş yere dokunduğum zaman hafif elektrik çarpması gibi titreme var. Yarın servise göndereceğim inşallah erkenden gelir.

Monster Notebook Logo
Monster Notebook01 Aralık 2020 21:15

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Talebiniz firma yetkililerimiz tarafından görülmüştür ve hassasiyetle ele alınacaktır. Memnuniyetinizi sağlamak için birim yetkilimiz en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

Monster Notebook Logo
Monster Notebook02 Aralık 2020 10:53

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Teknik destek uzmanlarımız ile yapmış olduğunuz görüşme sonunda cihazınızın MONSTER Yetkili Servisi'ne davet edilmesine karar verilmiştir. Kapsamlı inceleme sonrasında tarafınıza detaylı bilgi verilecektir. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla. MONSTER Müşteri Hizmetleri

Mehmet
Mehmet08 Aralık 2020 01:14

Monster'den hemen arayıp dönüş sağladılar. Cihazı teknik servise gönderildiğinde tüm sorunları düzeltip gönderdiler. Yaklaşık 4 günlük bir süreçte cihazım elime ulaştı. Teşekkür ederim.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler