Monster Notebook Bu Kadar Kötü Bir Firma Görmedim

Tc Cengiz Tc Cengiz16 Ekim 2020 15:00

1 ay önce Monster Notebook Abra A5 v15.5 gaming laptopu aldım gaming laptop dediğime bakmayın kardeşimin 8 senelik PC'sinde bile çalışan oyunu oynatırken donuyor. İnanın 1 ay içinde 9 defa teknik ekip bağlandı artık inanın C*** beyden tutun m*** beye kadar hepsini tanıyorum her aradığım da sürücünün güncel olup olmadığını sorup sürücü kontrolü yapıyorlar daha sonra sürücülerin güncel olduğunu söyleyip suçu Microsoft'a atıyorlar en son 2 kez format attıktan sonra artık Microsoft ekibi de isyan etti ve formatı birlikte attık şu an inanın hiçbir program yüklü değil bilgisayarda tarayıcı bile kullanmıyorum diyebilirim sadece oyun açıp kapatıyorum ve bugüne kadar oyundan virüs bulasan da birini duymadım imkansız zaten. 

İnanın o kadar kötüler ki biri bilgisayarın kasma işleminin sürücüler le alakalı olduğunu söylüyor diğeri hiç alakasız diyor 27 gün geçtiği için PC'yi geri de almıyorlar sanki 2 yıl garantisi yok cihazın!  

Ben 1 ayda 4 farklı problemden 9 kez destek aldım,  bilgisayarın fanından ıslık sesi geliyor ve normal ofis modda bile çalışırken. Şu an bu yazıyı yazarken bile geliyor.

Cevaplar

Monster Notebook Logo Monster Notebook 16 Ekim 2020 15:01

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Talebiniz firma yetkililerimiz tarafından görülmüştür ve hassasiyetle ele alınacaktır. Memnuniyetinizi sağlamak için birim yetkilimiz en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Çağdaş 29 Ekim 2020 15:45  

    Oynayamadığınız oyun olursa anında iade garantisi diyorlar. Oyun oynarken (PUBG) sürekli drop FPS sorunu yaşıyorum servise gönderdim her şey normal dediler 10. Nesil işlemci ve 1650ti 16gb RAM de takılan bilgisayar. Sıkıntılı servisi var Monster'ın

  • profile-icon Umut 20 Ekim 2020 14:56  

    Gelişmeleri paylaşabilir misin, son durum nedir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler