Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Monster Notebook ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Dizüstü Bilgisayar Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Monster Notebook Bip Sesi Şikayeti (lütfen Çözün Artık)

756
Ahmet
Ahmet 27 Mart 20:30
videoplayer-icon

Monster Notebook'um 30 kere BİP ® sesi çıkarak kapanıyor. Bundan önce 2 kere daha bu sebepten önce gitmeme rağmen hiçbir şey olmadığını sorunumun hala devam ettiğini söylemek isterim. Ayrıca yaptığım birtakım araştırmalara göre bu kadar BİP sesi çıkarması ana kart problemini işaret ediyormuş yani bir ana kart değişimi talep ediyorum ayrıca bilgisayarımda pili gösteren gösterge turuncu yanıp sönüyor ve bilgisayarım şarja takılı olmasına rağmen şarjı 99 da kalıyor 100 olmuyor. Bunun için lütfen ya bunu düzeltin ya da ürün değişimi/iadesi yapın.

Monster Notebook Logo
Monster Notebook27 Mart 20:34
Monster Notebook Logo
Monster Notebook29 Mart 19:33
Dizüstü Bilgisayar Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
197
1 gün önce

Monster Notebook A7 V12. D Touchpad Sorunu

30.05.2023 tarihinde Monster A7 v12.5 aldığım bilgisayarım 07.060203 tarihi itibari ile touchpadinde problem çıkarmaya başladı. Touchpadını kullandığım sürede titreme donma zikzaklar çizme vs gibi sorunlar meydana geliyor. Sitedeki bazı kişiler de aynı problemi yaşamış. 1 haftada nasıl böyle bir sık...

profile
404
2 gün önce

Monster Laptop Batarya Problemi

Monster laptopumu teknik servise yolladım. Pil ve ana kart değişimi yapıldı, fakat bilgisayarım geldikten sonra batarya dolu olmasına rağmen bir anda kapanıyor ve pil sembolü şarjı yok uyarısı veriyor. Bataryada bir temassızlık mı var yoksa takılan pilde mi bir arıza var öğrenmek isterim.

profile
Ali
424
4 gün önce

Monster Notebook Klavyem Tekrar Bozuldu

Monster Notebook'a onlardan aldığım bilgisayarın problemli olduğunu milyonlarca kez söylemiştim. Her seferinde bana başka bir şey söylediler çözüm olarak ama farkındaydım çözümün o olmadığını. Teknik servise bıraktığımda da sorun olmadığını söylüyorlardı. Bu senenin ocak ayında iş çığrından çıktı ve...

Monster Notebook Klavyem Tekrar Bozuldu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Emin
Emin
 

İşlemci aşırı ısınma kodu bu ses. Dokunma laptopa servise yolla. Fanın bozulmuştur. Ama dikkat et ben fan değişsin diye yolladım anakartı bozup 10000 TL istediler sonra da.