sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Monster Notebook Ayıplı Olan Bir Ürünü Almamak İçin Gösterilen Üstün Ötesi Çaba!

Ömer Ömer22 Eylül 16:20

Bir ürünün ayıplı mal olabilmesi için ambalajında, etiketinde, internet portalında, tanıtma ve kullanma kılavuzunda, yazan özellikleri bir veya bir kısmını taşımaması gerekir benim hali hazırda kullanmış olduğum Monster abra A7 v12.2 modelinde RAM hız değerim 2667 dır. Ambalajında 2933 etiketinde 2933 internet portalında 2933 tanıtma kullanma kılavuzunda 2933 MHz değeri olarak gösterilmektedir yani mal ayıplı üründür. Bunun lamı cimi  yok. 

Bu küçük bir hata değildir düşünün i7 işlemci yerine i5 2060 ekran kartı yerine 1650 li ekran kartı göndermeye benzer servisi arıyorum anlatıyorum ama teknik servis diyor ki efendim gönderin rami değişelim ne olacak ki sanki yok RAM değişen parça olduğunda ayıp sayılmaz filan bahanelerde bahaneler bak güzel kardeşim biz bu paralara gider dünya markası markalarda almasını bilirdik ama sırf Benim ülkemin markası kendi ülkemin üreticisi olduğu için sizi tercih ettik milleti salak yerine koymak hoş davranış değil bak cidden değil kendi ürününü satarken başta arkasında durabiliyorsan sonrada duracaksın ayıplı iken de duracaksın ancak bu şekilde dünya açılabilirsin ben olabildiğince saygın bir şekilde sorunumu dile getirdim bak şunu da ekliyorum teknik servisi yaklaşık 10 kere aramışımdır ama 10 'un 9' da dalga geçer gibi karşındaki insana sanki hiçbir şey bilmiyormuş gibi yani akla mantığa sığmayan cevaplar vererek başından sağmak hiç hoş bir durum değil hatta siz o cevapları verirken gülmemek te elde değil servisinizin dönütü cidden iyi ama oradaki insanların bilgi birikimi yok bilgi birikimi olmayan adamın dönütü de açıkçası hiçbir işe yaramıyor yani arasan ne aramasan ne işini iyi yapanda var ama genele vurduğunda çok ama çok az siz şunları okuyup ders çıkartırsanız markanız için çok faydalı olacaktır. 

Olabildiğince saygın bir şekilde her şeyi anlattım. Aynı saygınlığı da sizden bekliyorum yoksa bir daha bu kadar sabırlı olamayabilirim. Sorunu en yakın zamanda çözülmesi dileğiyle...

Gelişme :

29 Eylül 23:25

Yetkili firma video yu izlerseniz sorunu çok net anlarsınız tüm sorun ortada ve ona göre dönüt yaparsınız. Emin olun hatanın neresinden dönülürse dönülsün kardır. Ama en başta hatanızı kabul etmek zorundasınız. Diğer merak eden kullanıcı arkadaşlarım için sizde izleyin anlamamanızın ihtimaliz bile yok zaten.

np_image3 Ekli Görsel Var
29 Eylül 18:28

Video izleyecek vakti olmayan kullanıcılar için de özet olarak ayıplı mal satabilecek kadar kendine güvenen ayıplı malı sattıktan sonra geri alamayacak kadar da kendini yerin dibine batıran bir kuruluştan bahsetmektedir. Çektiğim video yu izlerseniz durumu çok ama çok net anlayacaksınız. Son olarak da Monster notebook a şu mesajımı iletiyorum insanların bu kuruluşa olan güveni ve sevgisi bu şekilde suistimal etmeyin ve millete ayıplı mal satacak kadar hiçbir zaman küçülmeyin.

np_image3 Ekli Görsel Var
28 Eylül 20:43

Ben bu sorunu uzun uzun yazarak ta anlattım ama yetkili firma sorunu anlamamış yetkili firma için bu kez de video ile anlatacağım umarım bu sefer anlarsınız. Video izleyecek vakti olmayan kullanıcılar için de özet olarak ayıplı mal satabilecek kadar kendine güvenen ayıplı malı sattıktan sonra geri alamayacak kadar da kendini yerin dibine batıran bir kuruluştan bahsetmektedir. Çektiğim video yu izlerseniz durumu çok ama çok net anlayacaksınız. Son olarak da Monster notebook a şu mesajımı iletiyorum insanların bu kuruluşa olan güveni ve sevgisi bu şekilde suistimal etmeyin ve millete ayıplı mal satacak kadar hiçbir zaman küçülmeyin.

np_image3 Ekli Görsel Var
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ömer 10 Ekim 14:08

Evet savunuyolarr...

profile-icon Ömer 29 Eylül 12:20

Acaba bu videoları izledikten sonra da mı hala malınızın ayıplı olmadığını mı savunuyorsunuz.

Monster Notebook Logo Monster Notebook 22 Eylül 16:33

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Talebiniz firma yetkililerimiz tarafından görülmüştür ve hassasiyetle ele alınacaktır. Memnuniyetinizi sağlamak için birim yetkilimiz en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ömer 02 Ekim 23:42  

  Empati kuran kullanıcılar teşekkür ederim keşke aynı şeyi üretici firma olan Monster da yapabilseydi ve süreç bu kadar gereksiz bir şekilde ilerlemeseydi ama bırakın empati yapmayı her şey bu kadar açıkken hataları kabullenmiyolar bile.

 • profile-icon Oğuzhan 02 Ekim 21:54  

  Bu saatten sonra imkanı yok bu markayı alayım şu olay dan Monster markasının ne çeşit bir marka olduğunu çok ama çok iyi gözler önüne sermiş

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ömer 03 Ekim 00:04  

  Sayın kullanıcı bende bu Monster notebook un nasıl bir çeşit marka olduğunu acı bir şekilde tecrübe ettim keşke böyle olmasaydı.

 • profile-icon Oğuzhan 02 Ekim 21:54  

  Adam daha ne kadar basite indirgeyip anlatabilir ki bunu anlamama olasılığınız cidden yok. Aynı durumu bende yaşıyabilrdim. Bende mağdur olabilirdim. Yazıklar olsun Monster notebok a ben de laptop alacaktım bu firmadan ama iyi ki bu olayı gördüm. Bu

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ömer 03 Ekim 00:21  

  Sayın kullanıcı anlayışınız için teşekkür ederim. Ama bundan daha net ve basit ve anlaşılır bir şekilde başka nasıl izah edilir diye düşünüyorum gerçekten bir çözüm yolu bulamıyorum.

 • profile-icon Emir 02 Ekim 21:16  

  Ben de bir süredir laptop arayışındayım. Monster da değerlendirdiğim seçenekler arasındaydı. Fakat zaten bilgisayar fiyatlarının bu kadar pahalı olduğu dönemde aldığım malın ayıplı çıkması çok üzücü olurdu. Ben Monster almaktan vazgeçiyorum.

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ömer 02 Ekim 23:59  

  Elektronik şans işi ise markaların bünyelerinde bulundurdukları nitelikli ve niteliksiz çalışanlar dan oluşan teknik serviste mi şans işi ben yaşadım diye siz de bu olayı kesin yaşayacaksınız diye bir şey yok ama yaşayamayacağınızında garentisi yok

 • profile-icon Muhammed 02 Ekim 21:07  

  Bu nasıl bir rezalet bu marka bunu tüketiciyi nasıl yapıyor ya da yapabiliyo gerçekten tek kelimeyle rezalet bir de bu firmayı müşteri servisiyle iyi denilirdi yazık cidden yazık bende alacaktım ama aynısı bende yaşıyabilirdim bende o mağdur kişi ola

 • profile-icon Ömer 29 Eylül 12:17  

  Videoda gösterdim bro

 • profile-icon Jason 24 Eylül 10:35  

  Ramın o kontrol işin nasıl yaptınki bende Monster alıyorumda ama çok bilgisayarlarla ilgili çok bir bilgim yokta

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler