Monster Notebook  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Osman'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Monster Notebook Anında İade Yalanı

2.603görüntüleme
Osman
Osman 23 Kasım 2020 15:29

21.10.2020 tarihinde Monster marka Tulpar t7 v20.1 17.3" model notebook satın aldım. Aldığım günden beri bilgisayarı kullanamıyorum. Sürekli ekranı donuyor. Video dahi izlettirmiyor. Windowsumu bilgisayarcıma yüklettirdim, bunu bahane edip yazılım hatası olduğunu ileri sürdüler. Bilgisayar 15 gündür serviste ve hala sonuç yok. İade hakkımı kullanmak istedim. Oynayamadığınız oyun olursa anında iade garantisi var diyorlar ama yalan. 15 gün geçti iade hakkınız yandı diyorlar. Ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Servis elemanları bilgisiz. Sorular cevapsız kalıyor. Ne zaman döneceksiniz diye soruyorum? Tarih veremeyiz diyorlar oyalıyorlar. Beni çok uyardılar Monster kendini ispatlayamamış bir firma sorun yaşaman durumunda muhatap bulamazsın diye! Ne demek istediklerini şimdi anlıyorum. Geç oldu ama sizin için geç değil.

Monster Notebook Logo
Monster Notebook23 Kasım 2020 15:30

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Talebiniz firma yetkililerimiz tarafından görülmüştür ve hassasiyetle ele alınacaktır. Memnuniyetinizi sağlamak için birim yetkilimiz en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

Osman
Osman13 Aralık 2020 12:12

Sn... Yetkili ekranımdaki donma sorunu devam ediyor. Buna ölü pikseller de eklendi. Arka plandaki pencereleri kapatırken ekran gidiyor. Gök kuşağı gibi renkli bir ekran geliyor. Sanki bilgisayar çökecek gibi, ayrıca aşırı yavaş çalışmaya başladı!

Osman
Osman13 Aralık 2020 12:15

Bilgisayarı aldığım günden beri aynı ve daha yeni aldım, lütfen ürününüzü iade alın ya da değişim yapın.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler