Monster Notebook ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  2 Yorum

Monster Notebook Abra A5 V9 2.2 Klavye, Batarya, Ekran Kartı Fanı Arızaları

5.391görüntüleme
Onur
Onur 21 Kasım 2020 18:35

Abra A5 v9 2.2 serisi laptop almıştım. Laptopu kullandığım süre boyunca bir çok şikayetim oldu. Klavye tuşları soyuldu, ekran kartının fanı bozuldu, batarya erkenden ömrünü doldurdu garanti süresi içerisinde. Servise gönderdim klavyeyi, fanı, bataryayı değiştirip gönderdiler, ( değişen bataryanın bir köşesi yamuk geldi söylememe rağmen en son gönderdiğimde bakıp değiştirmediler! ) buraya kadar iyi hoş güzelde garanti süresi bitince klavye bozuldu. 8,9 ay önce değişen klavyenin tuşları basmamaya başladı bazen gidip geliyordu. Ekran kartının fanı yine ses yapmaya başladı. Gönderdim servise 400 küsur tl para isterdiler klavye için, fan için 200 küsur. Harici klavye alsam daha uygun Monster marka yılda bir bozulan klavyenin Çin'den getirttiğiniz ürünün neyine güvenip de bu kadar para istiyorsunuz Allah aşkına insaf yok mu? Oyuncu bilgisayarı diye satılan ürünün devamlı klavyesinin bozulduğu nerede görülmüş? Şu anda hem klavye olsun hem batarya olsun hem de ekran kartının fanı olsun mağdur durumdayım daha değişeli 10 ay olmadan tekrar bozuldu. Şimdi para verip değiştirmek istesem bir 10 ay sonra yine mi para isteyip değiştireceksiniz? Bu nasıl iş?

Monster Notebook Logo
Monster Notebook21 Kasım 2020 18:35

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Talebiniz firma yetkililerimiz tarafından görülmüştür ve hassasiyetle ele alınacaktır. Memnuniyetinizi sağlamak için birim yetkilimiz en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Sercan
Sercan25 Kasım 2020 16:34
 

Klavye ve fan sorunu bu model için kronik anlaşılan. Askere gidip geldim 6 ay süre boyunca hiç kullanılmayan klavyenin bozulması ve fanın sesli çalışması enteresan. Bu sürede garanti süremde bittiği için elimden bir şey gelmiyor.

 1
Onur
Onur25 Kasım 2020 16:36
 

Aynen öyle ve yapacak bir şey olmadığını söylediler. Anlam veremedim.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler