Monster Notebook ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aytekin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Monster Notebook  Abra A5 V13.4.1 Laptop 2 yılda Bataryası Öldü!

3.585görüntüleme
Aytekin
Aytekin 25 Kasım 2020 10:32

Monster abra A5 V13.4.1 Laptop 2yıl içerisinde bataryası değişmesi gerekiyor. Daha önce bir çok firmanın notebook kullandım hiçbir sıkıntı yaşamamıştı. 4-5 yıl kullandım. Hiç teknik servise göndermemiştim. 

Gayette iyi çalışıyordu. Ama bir tane oyun bilgisayarı alalım dedik. 2 yılda tam bunula beraber 3 kez servise göndermek zorunda kaldım. Ana kart değişti. Menteşeler kırıldı değişti. Şimdi de bataryası öldü. 2 yılda bu kadar sorun yaşadıysa diğer yılları düşünemiyorum. 

Şimdi garanti bitiği için 750TL pil için para istiyorlar. Böyle bir şey olmaz ya. Arkadaşıma aynı zamada notebook aldık. O Asus aldı ben bunu aldım o hiçbir sorun yaşamadı. Bir kere bile servise göndermedi. Gayet memnun. Çok pişman oldum.

Monster Notebook Logo
Monster Notebook25 Kasım 2020 10:32

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Talebiniz firma yetkililerimiz tarafından görülmüştür ve hassasiyetle ele alınacaktır. Memnuniyetinizi sağlamak için birim yetkilimiz en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

Monster Notebook Logo
Monster Notebook25 Kasım 2020 14:28

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Cihazınızın garanti süreci fatura tarihinden itibaren 2 yıl geçerli olmakla birlikte garanti süreci dışında oluşan arızalar için ancak ücretli olarak onarım gerçekleştirilebilmektedir. Bunun dışında cihazınızın ömür boyu bakım garantisi bulunduğunu da hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

Aytekin
Aytekin25 Kasım 2020 14:40

Bizde biliyoruz zaten garanti 2 süresi olduğunu. Burda anlatılmak istene şeyi siz anlamamışsınız bir cihaz 3 kez 2 yılda tamir görmesi ve en önemli paraçaları normal mi sizce size soruyorum. Böyle bir şey yok bu okuyan herkese sesleniyorum Monster alırken 1000 kere düşünü öyle alın bir batarya 650-750 fiyat biçiyorsunuz tamir için sanki notebook yeniden alıyoruz. Okuyan herkese sesleniyorum paranızı sokağa atmayın benim gibi.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler