27 Ekim
Yorum Yap
#11082391

Monster Notebook A5 Isınma Sorunu Ve Servis Yaptırımları!

Monster abra a5 v9.2 bilgisayarım çok ısınma şikayeti ile Ekim 2017 tarafınıza bildirdim, teknik servisiniz tarafından gün içerisinde aranarak bu değerler normal olduğu söylenildi. Ben de tarafınıza güvenerek bu şekilde kullanmaya devam ettim, bir başka deyişle kullanmamaya devam ettim.


2 gün önce aynı bilgisayarın kullanıcılarına ulaştım ve aldığım cevap beni çok şaşırttı onlar oyunlarda en fazla 85 derece görmüşler ben ise 100 derece sıcaklığı normal kullanımda görüyordum. Bu sıcaklık değerleri araştırıldığında üretici firmanın maksimum çalışma sıcaklığının sadece 5 derece altında olduğu görülüyor.


Bu şekilde kullandığım (yanlış yönlendirmeniz sayesinde) süre zarfında donanımımın yüksek sıcaklığa maruz kalması gelecekte sorun çıkaracağı aşikardır.


Bilgisayarımı bugün servise gönderdim. Termal macun değiştirdik, fan temizledik gibi bahanelere girmeyeceğinizi umuyorum. Bu sorun sıfır kutusundan çıktığı zaman vardı, termal macunu ve fanlar yeniydi. Müşteri politikası açısından gurur duyduğum bir firmanın, bu sorunuma nasıl bir yaptırım uygulayacağını merak ediyorum.
Konu bazı Forum adresleri ve Youtube.com sayfasında da günceldir.
Video link;
https://www.youtube.com/*

Mustafa 1.840 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı12 Kasım

    İlginizden dolayı teşekkür ederim.

  • Monster Notebook Temsilcisi30 Ekim

    Sayın Yetkili , Müşterimiz Mustafa bey ile teknik destek uzmanlarımız görüşme gerçekleştirerek, çözüm için süreç başlatılmıştır.En kısa sürede müşterimizin sorunu ortadan kaldırılacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle 0850 255 11 11 nolu çağrı merkezi numaramızdan veya [email protected] mail adresimizden bizlere iletmenizi önem ile rica ederiz. Saygılarımızla. MONSTER Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler