04 Ağustos
Yorum Yap
#10747643

Monster Notebook 2 Hafta Serviste Olan Bilgisayar

Monster Diz üstü bilgisayarımı satın alalı 1 yılı bulmadan fanından çok yüksek ses gelmeye başladı ve ısınmada oluyordu. Ayrıca açılıp kapanırken zorlamalar oluyordu. Ekran gövde bağlantı yerlerinden. Monster servisini arayıp konuştum. Servise göndermemi söylediler. Servise gönderdiğimde, 15 gün boyunca beni arama olmadı hep ben aradım. Bana dönüş yapılmadığını söyledim size dönecekler dediler konuşan kişiler kibar ve nazik insanlardı ama servis çalışanlarının ihmalkarlığı mıdır bilmem bana dönmediler.


Bilgisayarım 2 hafta sonra elime ulaştı çok şükür. Aras Kargo bilgisayarın kutusunu mahvetmiş ezilmeler var kutuda ama bilgisayarda bir sorun yok. Beni çok şaşırtan olay ise teknik servisin notu "bilgisayarda çizikler ve lekeler mevcuttur" yazmışlar. Bilgisayarımda ne çizik var ne de leke bir yılda arızalanan fanı değiştirmişler bakalım inşallah yakın zamanda yine aynı sorunu yaşamam sizinle bunu paylaşmak istedim. 15 güne yakın servis bekledim.

Gökhan 2.472 Okunma

Cevaplar

  • Monster Notebook Temsilcisi07 Ağustos

    Sayın Yetkili , Müşterimiz Gökhan Bey'in teknik servisimize cihazı 18.07.2018 tarihinde ulaşmış olup, işlemleri 02.08.2018 tarihinde tamamlanarak kargo ile gönderimi gerçekleştirilmiştir. Yasal servis süresi 20 iş günü olmakla beraber MONSTER NOTEBOOK olarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak için minimum servis sürecini kullanmak için gayret göstermekteyiz.Ortalama servis sürecimiz cihazda oluşan arızaya göre değişkenlik göstermektedir. Müşterimiz Gökhan Bey'in cihazında belirttiği şikayetlerin dışında ekstra olarak sıvı teması ile karşılaşılmış olup, sunulan fiyat bilgisi için onay verilmesi ile ilgili müşterimiz Gökhan Bey'den bilgi bekletilmiştir. Bilgilerinize Saygılarımızla MONSTER Müşteri Hizmetleri 0850 255 11 11

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler