Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Monster Laptop Ve Teknik Servis Mağduriyeti

profile
13 Mayıs
3.733
Murat'ın Teşekkür Mesajı
“İadem gerçekleşti. Teşekkürler”

Garantisi devam etmekte olarak, Monster notebook abra a5 v17.2 modelini 10.01.2022 tarihinde sipariş numaram: sip0921940135 olmak üzere, İzmir/Alsancak şubesinden, elden almış bulunmaktayım. Cihazımı bilinçli kullanıp, soğutma sistemleri ve bilgisayarımı yormayacak şekilde kullandım. Yine de birkaç kez bakım adına vermiş olmakta olduğum bu bayinin yanı sıra, çok yoğun kullanmadığım (oyun bilgisayarı olmasına rağmen çok oynamadığım ve zaman geçirmediğim bir müddette)yaklaşık 2023 ocaktan beri oyun anlamında kullanmaya başladığım bu bilgisayarımı, 01.02.2023 tarihinde cihazımın kendi kendine kapanma sorunuyla, aşırı derecede ısınma problemiyle servise verdim. 

Termal macun yenilendiğine Bios güncellemeleri yapıldığına dair bilgilerle servisten cihazımı aldım. Yine aradan 2 aydan biraz fazla geçmiş bir sürede; 24.04.2023 tarihinde yine İzmir/Alsancak bakım-onarım için teknik servise vermiştim. Şikayetim ise 10'un üzerinde 'BİP' sesi gelmesiydi. Çözüldü denildi, geri verildi. 26.04.2023 tarihinde servis bilgisini mail aracılığıyla talep etmeme rağmen bilgi verilmedi.

İşleminiz tamamlandı denildi (? ) iletişim bilgilerimide paylaşmama rağmen bir bilgi verilmedi. Bütün bilgiler resmi hesap sayfanızda mevcut olarak bulunuyor. 13.05.2023 tarihinde ise herhangi bir 'BİP' sesi gelmeden bilgisayarım kapanıyor, düşük sistemli oyunlarda dahi bunu yapıyor ve cihazım antivirüs, orijinal Windows ® işletim sistemi gibi programlarla bilinçli olarak destekleniyor. Şahsen ben, tüketici heyetine de durumumu anlatacağım, üzerime düşen her türlü bu mahrumiyetimin arkasında bulunup vatandaş ve müşteri olarak bu Monster zulmüne katlanmayacağım, bunca mağduriyetimin karşılığında da her ay müşteri yanıltması olan teknik servislerinizde de saatlerimi geçirmemeye çok kararlıyım. 

Sanal ve yakınen çok fazla çevrem de Monster markanın mağduriyetinin bilincinde ve bu konuda benimle bu talihsiz durumuma şahit ve takipte. Hatta 'birkaç senede yine de az gelmişsin, her gün gelen müşterimiz var' diyen bir teknik servisede sahip bu marka için elimden, elimizden geleni yapacağız.

Monster Notebook Logo
13 Mayıs 22:05

Değerli Kullanıcımız; Ben Müşteri Memnuniyeti ekibinden Mert, talebinizi aldık ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede ekip arkadaşlarımla birlikte size ulaşacağız. Saygılarımızla, Monster Notebook Müşteri Hizmetleri

Murat
25 Mayıs 14:53

İade olarak işlemi başlattım. Kullanıcı kaynaklı hiçbir sorunum yok fakat yinede ücret iadesini eksiksiz olarak alabilecek miyim bekliyorum. Süreci buradan da güncelleyeceğim.

Murat
11 Haziran 13:26

İadem gerçekleşti. Teşekkürler

Benzer Şikayetler

Monster Notebook Zamanında Para İade Yapılmaması

profile
24 Temmuz
362

9 Temmuz tarihinde online Monster sitesinden laptop satın aldım. Taksit seçeneğini seçmeme rağmen tek çekim çekilmişti. O gün Kadıköy Monster notebook mağazasına gidip bu durumu anlattım. O da bunu iade edelim başka karttan çekelim dediler. Ben de başka karttan taksitle çektirdim. 10 temmuzda sipari...

2 Destek
5
Çözüldü

Monster Notebook Teslim Tarihi

profile
28 Aralık 2022
378
"İlginiz için teşekkür ederim yıllardır hayalini kurduğum bilgisayara kavuşacağım. Uzun yıllar görüşmek üzere..."

Monster Notebook Bilgisayardaki Rahatsızlık Verici Hatalar

profile
11 Aralık 2022
515

Bilgisayarım bir anda yavaşlamaya başladı oyun esnasında FPS düşmesi ve ekran kartı çöktü diye bir ibareyle karşılaşıyorum. İlk sipariş ederken 1TB'lik bir disk taktırmıştım o bozuk geldiği için geri göndermiştim ve geldiğinde hala bozuk olarak gönderdiler, bilgisayarı açtığımda çoğu zaman algılamıy...

1

Monster Notebook Monster Abra A7 İndirimi

profile
08 Kasım 2022
627

Monster abra A7 laptop markalı ürününüzü, 01.11.2022 tarihinde 21.779 TL'sına Trendyol üzerindeki satış ağınızdan aldım. Ürün 08.11.2022 tarihinde ise 20.078 TL sına fiyatı düşürüldü. Bir hafta içerisinde ürüne böyle bir iade olması yanıltılmış hissiyatı oluşturdu. Ürünü iade edip tekrar sipariş ver...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Monster Notebook Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 14 dk 53 sn
Benzer Şikayet Yaz