sta-4-hoverİyi Çözüm

Monster Bilgisayarın Bitmeyen Sorunları

Yunus Yunus09 Kasım 2020 23:27

23.11.2018 'de 8522 Türk lirasına aldığım Tulpar t5 v17.1 model bilgisayarım aldığım günden beridir 5 kez tamir ettirip bir kez de değişim yaptırmama rağmen halen hoparlör cızırtısı yapmaktadır. Bunların yanında da temmuzdan beridir Mavi ekran sorunu ve WiFi kapanması ile uğraşmaktayım. Performans sorunu da cabası... Temmuzdan beridir durduk yere ''dııııııııııt' sesi geldikten sonra Mavi ekran gelmeye başlıyor. Bunu tamir ettirdikten sonra dün (08.11.2020) yeniden oldu. WiFi sürekli kapanıyor, bazen hiç gelmiyor ve Mavi ekran çıkıyor sürekli. Bir de bunların yanında hoparlör cızırtısı yaşanıyor. 

Düzgünce film izlenmiyor, oyun oynanmıyor, müzik dinlenmiyor. Sound Blaster üzerinden ses çıkış ayarlarını değiştirerek geçici süreliğine cızırtıya engel olabiliyorum ama o an açık olan tüm uygulamaların sesi gidiyor, kulaklıktan dahi ses gelmiyor. Online oyunlarda veya save alınmadığı zaman oyunlarda çok güzel oluyor :) bir ağız dolusu laf söylüyoruz. 22 Kasım 'da  vizelerim başlayacak, tam 15 tane vizeye gireceğim ama sayenizde mağdur durumdayım yine :) defalarca kez iade talebiyle geldim, hatta televizyonlarda bangır bangır reklamını yaptığınız ''oynayamadığınız oyun olursa anında iade garantisi'' saçmalığına getirdim konuyu çünkü csgo'yu 1060 6gb ile 45 FPS ile oynuyordum :) ama televizyonlarda anlattığınız bu hikaye ilk 15 gün için geçerliymiş :)

15 günden sonra oyun açmasa bile bilgisayar elimizde patlıyor yani :) bana öyle oldu zira. Konuyu özetlersek her zamanki gibi mağdur ettiniz beni ve 12 gün sonra vizelerim var. Ben bu bilgisayarın artık iadesini istiyorum 2 senedir bir kere de değişim yapılmasına rağmen sürekli bozulup duruyor. En son gönderişimde eve geldiği zaman aynı dakika hoparlör cızırdamaya başlamıştı. Sorunum tamamen çözülene kadar bu şikayeti silmeyi düşünmüyorum. Monster pişmanlıktır.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

Monster Notebook Logo Monster Notebook 09 Kasım 2020 23:27

Değerli MONSTER Kullanıcısı, Talebiniz firma yetkililerimiz tarafından görülmüştür ve hassasiyetle ele alınacaktır. Memnuniyetinizi sağlamak için birim yetkilimiz en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Rıfat 20 Kasım 2020 14:43  

  Kesinlikle haklısınız bence. Benim de büyük bir sorunum var. Profilime girip isterseniz bakabilirsiniz. İade olayı olsa anında iade yapacağım kesinlikle Yani. Dediğiniz gibi Monster pişmanlıktır

 • profile-icon İsmail 19 Kasım 2020 23:50  

  En son çözüm olarak ne sunuldu size

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Yunus 20 Kasım 2020 21:27  

  Ürünün iadesini kabul ettiler, paramı geri aldım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler