Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Monster Bilgisayarımın Control Center Hatası

profile
30 Mayıs
409

Monster bilgisayarım performans moduna alınmıyor. Otomatik olarak eğlence moduna geçiyor. Fan sesleri alakasız bir şekilde sürekli artıyor, Control Center kendi kendine kayboldu. Arama kısmından bulup açtım ve görev çubuğuna ekledim. Ayrıca Geforce ® Experience açılmıyor ve hata veriyor.

Monster Bilgisayarımın Control Center Hatası

Gelişme
Gelişme

30 Mayıs 13:37

Monster bilgisayarım performans moduna alınmıyor. Otomatik olarak eğlence moduna geçiyor. Fan sesleri alakasız bir şekilde sürekli artıyor, Control Center kendi kendine kayboldu. Arama kısmından bulup açtım ve görev çubuğuna ekledim. Ayrıca Geforce Experience açılmıyor ve hata veriyor.

Ek
Monster Notebook Logo
30 Mayıs 13:25

Değerli Kullanıcımız; Ben Müşteri Memnuniyeti ekibinden Mert, talebinizi aldık ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede ekip arkadaşlarımla birlikte size ulaşacağız. Saygılarımızla, Monster Notebook Müşteri Hizmetleri

Monster Notebook Logo
30 Mayıs 13:33

Benzer Şikayetler

Monster Bilgisayar Aldım, Fakat Sorun Yaşıyorum

profile
3 hafta önce
365

Monster bilgisayar aldım ancak ekran kartı kullanılmıyor ve formatlama yapmama rağmen sorun devam ediyor. Sesle ilgili de sıkıntı çıkıyor. Destek ekibi çözüm yerine sürekli format atılmasını söylüyor. Lütfen beni arayarak sorunumu çözebilir misiniz?

Monster Notebook Bilgisayarımın Patlaması Ve Monster Tarafından Art Niyet

profile
18 Ağustos
282

2019 Yılında Monster Ankara Çukurambar şubesinden bir bilgisayar satın aldım. 2023'te bilgisayarımı prize taktığımda ani bir patlama yaşandı. Odayı duman kapladı ve yoğun bir yanık kokusu geldi. Şans eseri, bilgisayarım o sırada kucağımda değildi ve masanın üzerindeydi, aksi halde ciddi zarar görebi...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Monster Notebook Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 14 dk 53 sn
Benzer Şikayet Yaz