Monster Notebook ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Dizüstü Bilgisayar Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Monster 100 Dereceye Ulaşıyor

2.846
Bilal
Bilal 30 Ekim 2022 22:53

Yaklaşık 2 yıl önce aldığım Monster abra A7 v12.2.1 17,3 gaming laptop model numaralı laptopum son aylarda inanılmaz derecelere çıkıyor. League of Legends ® oyununu düşük ayarlarda oynamama rağmen 1 oyun sonunda 100 derece ulaşıyor. Fanları sona almama rağmen derecede düşüş olmuyor. Sıcaklık ve fanların sürekli çalışması yüzünden LoL gibi bir oyunda düşük ayarlarda bile takım savaşlarında 50-60 FPS alıyorum. Çözüm önerisi bekliyorum.

Monster Notebook Logo
Monster Notebook31 Ekim 2022 15:02
Dizüstü Bilgisayar Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
1.398
02 Mayıs

Monster Notebook Bilgisayarımın Donma Problemi

2.5 Yıllık çiziksiz Monster notebookumun (8gb RAM - 1650ti - i5 10200h) özelliklerine sahip bilgisayarımın Monster bayiinde 5 ay önce bedava bakım yaptırıp termal macununun yenilendiği halde gereksiz donma ve FPS problemleri yaşatıyor. Örneğin GTA 5 oyununda özellikle o kadar çok donma yapıyor ki ad...

profile
-
33 dakika önce

Wi-Fi Kesiliyor Monster Tulpar

İyi günler eskiden çok nadir olan Wi-Fi kesintileri son zamanlarda sıklıkla artmaya başladı. Telefonumdan kontrol ettiğimde Wi-Fi de bir sıkıntı olmadığını görüyorum fakat bilgisayarımda Wi-Fi kesiliyor ve yaklaşık 1 dakika kendi modemimi Wi-Fi yerinde görmüyorum.

profile
-
3 saat önce

Monster Abra A7 V13.1 Wi-fi Sorunu.

Monster abra A7 V13.1 wifi sorunu. Bu bilgisayarı aldığıma gerçekten pişman oldum. Windows 11 atayım diyorum güncelleme ekranı donuyor ki araştırdığım kadarıyla kendiniz yükletmek istediğinizde bu sorunla karşılaşıyorsunuz. İnternette böyle bayağı ifadeye denk geldim genel bir sorun hadi onu geçtim ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Can
Can
 

Buraya şikayet yazacağına müşteri hizmetlerini arayıp macun sürmelerini rica et. Oyun laptoplarında 6 ayda bir termal macun değiştirileceğini bilmiyorsan kullanma laptop markayı kötülemeyi bırakın bu cümleler ile.