Can sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Tekrar Eden Monitör Sorunu Ve Yetersiz Servis Hizmeti
Can
06 Ocak 2025 22:36
1.130

Eski tip VGA girişli bir monitörüm var. Bilgisayarıma bağlamak için HDMI dönüştürücü aparat aldım. Eski Lenovo bilgisayarımda sorunsuz çalışırken Mons...

Monster'den aldığım arba a5 v15 model bilgisayarımda ekranında piksel kaybı yaşandı ve monitör arada gidip gelmeye başladı teknik servise cihazı verdim. İşimin acil olduğunu ifade etmeme rağmen iki gündür cihazın arızası ilgili hiçbir işlem yapılmadığını öğrendim. Cihazınızı teknik servise verdikten...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 359.8 mm |
| Ağırlık | 2.10 kg |
| Kalınlık | 25.8 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 630 |
| İşlemci Çekirdeği | 6 adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2020 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |