29 Nisan 2017 #8314446

Fokus Bilgisayar-Monster Notebook Diyaliz Makinesine Gider Gibi Düzenli Olarak Gidiyorum

7 ay kadar önce Fokus Bilgisayar-Monsternotebook.com abra a5 v6 model bir laptop aldım. 2 kez fan arızası yaşadım, istediğim takdirde bir üst modele geçebileceğimi veya bu sorunu bu şekilde kabullenmemi seçenek olarak sundular. Ben bir üst modele geçmeyi tercih ettim ve farkı ödeyerek abra a5 v7.2.2 modeli aldım. En başta Chrome sıkıntısı yaşadım 3 5 sekme açınca bilgisayar kendini kilitliyordu, servise götürdüm sorunu düzelttiler. Arada unuttuğum arızalar olmuş olabilir ama en son gerçekleşen arıza ekranda mor çizgiler çıkması görüntünün gidip gelmesiydi. Tekrar servise götürdüm ve ekranın değiştirildiğini söylediler. Bugün ise yine aynı arıza ile karşılaşmış bulunmaktayım. 7 aylık süreçte neredeyse ayda 1 kez Monster servisine gittim. Bu kadar fazla mağdur edildiğim başka bir elektronik cihaza sahip olmadım. Reklamlarda bahsedilen performans canavarı Fokus Bilgisayar-Monsternotebook.com, servis merkezinden çıktıktan sonra bir kediye dönüşüyor.

Emin 5.684 Okunma

Cevaplar

  • Emin'in Teşekkür Mesajı28 Temmuz 2017

    Problem sorunsuz ve hızlı bir şekilde halledildi. Daha sonra çıkan problemler nedeniyle iade gerçekleşti. Sureci takip eden Ercan beye teşekkürler.

  • Monster Notebook Temsilcisi03 Mayıs 2017

    Müşterimiz Emin Bey ile iletişime geçilerek gerekli bilgilendirme kendisi ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, MONSTER Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön