15 Mart 2014

Moneta Ciddiyetsiz Bir Firma!

Moneta firmasına garanti kapsamında gönderdiğim tencerelerim geri gönderildiğinden beri ulaşmaya çalışıyorum, bu da yaklaşık 1 aydır bir süre zarfını kapsıyor. Telefondaki bayan öncelikle fatura örneğimi bir türlü bulamadı, faturayı faks çekin dedi, tam 5 kez faks çektik, faksı kabul etmiyorlar.

Telefonu açıp kendi kendilerine konuşuyorlar, daha sonra bayanla tekrar konuştuğumda mail atın dedi, 4 defa mail attım, mailim gönderildi gözüküyor, aksi imkansız, bayan ısrarla mail gelmedi diyor. Çıldırılacak bi durum, faksımız bozuk, mailimiz açılmıyor falan şeklinde geçiştiriyor, geri yollanan tencerelerimle beraber gelen kağıdın üzerindeki numarayı soruyor ki öyle bi numara yok kağıtlarda.

Melek 4.165 Okunma

Cevaplar

  • Moneta Temsilcisi24 Nisan 2014

    Değerli Site Yetkilileri,, Firmamız ürünleri ile ilgili Çağrı Merkezimiz hafta içi 09:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Moneta 139 yıldır,müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak,dünyanın 75 ülkesinde yıllardır faaliyet göstermektedir. Firmamıza ulaşan ve saygıdeğer müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini ve çoğu kez garanti kapsamı dışında kalan durumlarda bile tüketici dostu bir yaklaşım benimsediğimizi öncelikle belirtmek isteriz. Ürünü kendi hatası nedeniyle hasar gören,cam kapağı,kulpu kırılan,ocakta unutularak yanan yüzlerce tüketicimizin ürünü, hiç bir para talep edilmeden tarafımızca müdahale edilerek salt müşteri memnuniyeti adına yardımcı olunarak kullanıma döndürülmüştür. Ülkemizde yılda ortalama beş milyon tüketiciye ürün satan bir firma olarak bu memnuniyetin en güzel göstergesi sayfanızda sadece bizim ile ilgili 6 adet şikayet bulunmasından da anlaşılabilir. Söz konusu şikayet ile ilgili olarak yapmış olduğumuz araştırmaya göre,beyan edildiği gibi bir fatura bulamamamız söz konusu değildir çünkü ürün tüketiciye tarafımızdan fatura edilmemiştir. Yetkili bayii den alınmış bir ürünün faturası bizde teknik olarak zaten bulunamaz. Tüketiciden fatura talep edilmesinin nedeni ürün ile ilgili garanti kapsamında işlem yapılabilmesi içindir. Nitekim ilgili şikayet kayıtlarımıza 28/02/2014 tarihinde girmiş ve ''ürünlerin fatura ve garanti belgeleri ibraz edilmediğinden garanti kapsamında işlem yapılamaz ancak müşteri memnuniyeti adına destek sağlanabilir''ibaresiyle ürünün satın alındığı beyan edilen, yetkili bayimize yollanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Moneta Türkiye.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön