Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Mondi Yanlış Ürün Gönderdi

profile
24 Nisan
789

Bana mağazada gösterilen ile uyumsuz bir ürün gönderildi. Benim beğendiğim başlık oldu çalışana rengine uygun baza gösterilmesi istedim. Tamam biz hallederiz denildi ve bilgisayar ekranında bir görüntü gösterildi. Fakat gelen baza çok farklı ve uyumsuz bir görüntü veriliyor.

Gösterilen keten iken kadife geldi. Rengin uyumsuzluğu anlatamam. Tabi değişim olur diye mağazaya gittim. Diyarbakır Ceylan Karavil AVM ®' de bulunan Mondihome şubesi çalışanlar inkar edip kelime oyunları yapıp can sıkıcı bir dil kullandı. Mağaza sorumlusu ise bir kabadayı edasıyla konuşuyor.

Neredeyse tehdit ediyor hatanın bende olduğunu imza vermişsin deyip saçma ve akla ziyan bir açıklama ile yardımcı olmayacağım diyordu. Sinirden çektiğim fotoğrafları sildim ve size atacak fotoğraf bulamadım şu an.

Mondihome Logo
24 Nisan 12:40
Remzi
25 Nisan 10:21

Arzu hanım İlgileniyor

Remzi
29 Nisan 01:24

İlgilendikleri bir şey yok maalesef beni arayıp ilgilendikleri yazdırdılar ve dönüş olmadı.

Mondihome Logo
23 Mayıs 10:31

Benzer Şikayetler

1

Mondihome Ürün Tesliminin Yapılmaması!

profile
17 Ağustos
662

Mondi Diyarbakır Ceylan Karavil şubesinde Koltuk takımı ve yatak odası takımı aldım 45 gündür gelmedi. Yatak odasını ayrı gönderemiyoruz diyorlar size geri dönüş sağlayacağız diyorlar söyledikleri her şey yalan geri dönüş sağlamadınız diyorum sağlayacağız diyorlar ona rağmen aramıyorlar tüm çalışanl...

1 Destek
1 Yorum

Diyarbakır Akçay Grop Mondi Home Ürün Sorunu

profile
04 Mayıs
699

Mondi Home ürünü güzel yalnız servis garanti kapsamında olduğu halde servis ağı çok kötü ücret talep etmeye varabiliyor çağrı merkezleri sorun çözemiyor fabrika arıyorsun lakayıt bir şekilde tavır yapılmakta Diyarbakır Akçay grop satış politikası çok sıkıntılıdır. Alırken 2 kere düşünmek gerekiyormu...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Mondihome Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 dk 51 sn
Benzer Şikayet Yaz