Mondi'den Aldığım Yatakta Sorun Yaşadım!

Kadriye K. |

2013 yılı Mart ayında Ankara/Polatlı Mondi mağazasından aldığımız Visco Dream ultra ortopedik olarak bizlere tanıtımı yapılan yataklardan tek kişilik olanı bazası ile çift kişilik olanı da sadece yatak olarak aldık. İlk zamanlarda herhangi bir sıkıntı olmadan bir süre idare eden her iki yatakta daha sonra aşırı yumuşak içine gömülme hissi vermeye başladı.

Bel fıtığım olduğu için ULTRA ORTOPEDİK olan yatağımdan kalkamaz hale geldim. Her iki yatakta aşırı rahatsız ve ciddi sırt ağrıları yapmaya başladı. 9 yaşındaki çocuğum sırt ağrıları çeker oldu. Teknik servis isteğimiz ancak ikinci başvurumuzda dikkate alındı. 10 gün oldu gelen giden yok. Mondi'nin mağduriyetimizi gidermesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadriye K.
  07 Ekim
  02:57

  Mondi sorunumu cözmedi hatta dalga bile gectiler daha 1 yılı ancak gecen yataklar gacır gucur sesler cikariyor ama eminim mondi bunun icinde bu gıcırtılı uretilen bir yatak diyecek.

 • 09 Ocak
  15:27

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Mondi Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.