16 Haziran 2014

Mondi'den Aldığım Kanepenin Makasları Sorunlu.

9 ay önce aldığım iki adet (MONDİ) MİNAS kanepenin birinin makasıyla ilgili sorunu var. Karşıdan bakıldığında sorunlu tarafın düşük olduğu bariz şekilde gözükmekte. Metre ile ölçüldüğünde bile 7 cm fark ediyor. Kanepeyi aldığımız da montaj krokisinde arkasının 84 cm olduğu yazıyor. İlgili kanepemizin bir tarafı standarda yakın iken diğer tarafı 7 cm düşüktür.

Servisten F*** B*** adında agresif karşısındakini duymayan sadece kendi söylediklerine odaklanan biri geldi. Kanepeyi açtı kapadı yukarıdan bastırdı "bunun bir şeyi yok. Makaslarıyla alakalı bu makaslar böyle yapabiliyor. Belki de puntalamasından birini yukarıda birini aşağıda yapmışlardır." dedi. Fakat o makaslara bakmadı bile.

Mehmet 1.384 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Haziran 2014

    BİZİMKİSİ, BABASINI OĞLUNA ŞİKAYET ETMEK GİBİ BİR ŞEY. Müşteri temsilcisi bugün aradı söyledikleri şunlar: ÖZETLE, YETKİLİ SERVİSİN TUTTUĞU RAPORUN ARKASINDA DURUYORLAR. ÇÖZÜMLERİ SADECE YETKİLİ SERVİSİN RAPORU. KOMİK, GERÇEKTEN KOMİK. Tüketici hakem heyetinde yüzleşeceğiz artık. Bir daha asla bu firmadan alış veriş yapmayacağım. Ne bunlardan ne de diğer markalarından.

  • Mondi Temsilcisi19 Haziran 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Mehmet18 Haziran 2014

    Dün itibariyle Tüketici hakem heyetine başvurdum... Sizlere de önerim biran önce tüketici hakem heyetlerine başvurmanız şikayete konulu tutar 2000 Tl ye kadar ise İlçe Tüketici hakem heyeti 3000 tl'ye kadar ise il, üzeri Tüketici Mahkemesi bakmakta. Oralarda da hakkınızı arayın sadece ilgili firmadan beklenti içinde olmayın. Aldığınız ürünün faturası, sözleşmesi, ilgili firmanın servis adresi. Bu evraklardan 3 nüsha yapmanız yeterli herhangi bir HARÇ alınmamaktadır. Başvurularınızı İlçe kaymakamlığından alacağınız dilekçe ile yapabiliyorsunuz. Sonuca bağlanması ilçelerin yoğunluğuna göre değişmekte. İlgili heyet, bilirkişi atayıp sorunu çözmeye çalışmakta. Öncesinden firma ile bağlantıya geçiyorlarmış. Selamlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön