Mondial Motor Kontağı Arızalı!

Unal O. |

Karabük Özcan Otomotiv'den 01. 06. 2014 de Mondial Xtremmax 150 motosikletimi severek aldım ancak motoru götürmek için geldiğimde kontağının arızalı olduğunu belirttiler birkaç gün sonra hazır dediler.

Ben işlerim yoğun olduğundan gidemedim arkadaşım almaya gitti tabi ilk olarak benzin almak için petrole gitmiş ama kontak anahtarı depoyu açmamış sonra geri gitmiş eski kontak açar diye onu vermişler.

O günden beri derdimi anlatmak için sayısız defa Mondial'i aradım servise gittim ama kontak ve depo kapağım takım olarak değişmedi. Mondial'de tam 4 kişi ile ayrı zamanlarda görüştüm ama servis bu şekilde istemiş biz bir şey yapamayız deniyor. Motoru ortada yakasım var parası bir şey değil ama hak hukuk var.

Etiketler :

Marş ve Ateşleme Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  10:35

  Sayın İlgili;

  Tüketicimiz ve servisimiz ile görüşmemiz sonucunda şuanda bir problemi olmadığı tespit edildi. Hem kontak hem de depo anahtarı ile ürün kullanılabildiği için tüketicimize gerekli bilgilendirme yapıldı. Ürünü kullanımı açısından bir problem olmadığı belirtildi.


  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  Telefon: 0 256 315 50 00
  Faks: 0 256 314 11 10
  http://www.mondialmotor.com.tr

 • Unal O.
  19 Ekim
  18:01

  Firma beni aradı biz bi bayiyle gorusup donecegiz dedu ama hic ses sada yok magduriyet ve moral bozukluguna devam dert kazanmak isteyen mondial alsin