07 Şubat 2014 #2281695

Mondi'den Aldığım Bazada Yırtılma Oldu

Mondi'den deri başlıklı baza aldım. Derisi o kadar ince ki ya eve getirirlerken hasar görüyor yada ayağınız bir yerinde değdiğinde deri hemen hasar görüyor. O kadar ince ve kalitesiz deri kullanılmış. 1 haftalık deri bazada yırtılmalar meydana geldi. Aradım servisi geldiler neymiş ürün kullanımdan meydana geliyormuş ki alakası yok.


İlk defa deri kullanıyormuşum gibi davranıldı. Evde çocuk yok benimde oturup derileri yırtma gibi bir hobim yok. Dolayısıyla ürün ortada hizmet ortada davranış şekilleri ortada kısacası bu 2. hayal kırıklığım bu marka ile ilgili. Kesinlikle piyasadaki ürünler bu markanın ürünlerinden daha kaliteli.

Arzu 254 Okunma

Cevaplar

  • Arzu11 Şubat 2014

    gerekli bilgi aktarımı yukarıda bahsettiğim şekildedir. tüketici hatasıymış ki eve girdiğinde yırtık olan ürün. evet benim hobim oturup baza derilerini yırtmak hatta ben ilk defa deri kullanıyorum. ilgili ürünün taksitlerinin bitmesini bekliyorum Tüketici Koruma Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım. Hiç kimseye bu markanın ürünlerinin tavsiye etmiyorum.

  • Mondi Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize 27.11.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Mondi Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön