Mondi Zero Stres Yatak Çökmeler

Meryem Meryem3 hafta önce

2018 yılında aldığımız Mondi zero stres yatakta çökmeler meydana geldi. Servisi çağırdık servis elemanı garanti süresi 10 yıl siz bir süre daha kullanın eğer tekrar olursa bakarız dedi ve sadece yatağı ters çevirdi. Ve bir süre sonra yine aynı sorun meydana geldi. Yataktan memnun değiliz ve Antalya Serik te bulunan şubeden ve servis elemanlarından gerekli yardımı alamıyoruz. Yani bu yatakta bir problem var ve değişim yapılmıyor. Yani konu hakkında yardım isterim eğer dönüş, olmazsa da Tüketici Hakları'na uygun düşmeyen bu durum için gerekli bütün yerlere şikayetlerde bulunacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Mondi Logo Mondi 3 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, mondi Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 11 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Mondi Logo Mondi 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 11 numaralı iletişim hattımıza ya da www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler