01 Aralık 2014

Mondi Yetkili Servisten Randevu Alınmıyor

Mondi'den yatak bazası satın aldık. Bazadan eşya almak için bazayı kaldırdığımızda makası yatağın dışına geldi ve şu an baza kapanmıyor. 20.11.2014 tarihinde bu durumun giderilmesi için Mondi teknik servisini aradık, randevu kaydı oluşturuldu; ancak randevu gün ve saati için arayacaklarını söylediler.

Bu 10 günlük süre içerisinde 3 kez Mondi'yi aradığımızda ise operatöre çıkan insanlar ilgilenmedikleri gibi, şikayet edeceğimizi söylediğimizde istediğinizi yapabilirsiniz diyerek resmen rest çektiler. 10 günden beri yatağı kullanamıyoruz; daha önce de üründen şikayetlerimiz olmuştu. Artık ne kadar kalitesiz ürünler yapıyorlarsa teknik servisler bozulan ürünlerin tamiri için zaman yaratamıyor.

Ezgi 1.027 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi03 Aralık 2014

    Konuyla ilgili yapılan geri dönüşün çözüm üretici olmadığını düşünüyorum. Bana randevu için gün ve zaman verecekleri yerde bu hafta ya da haftaya teknik servisten gelecek denildi. Bu mudur çözüm? Mondi alırken bir kere daha düşünelim derim, çözüm odaklı bir firma değil.

  • Mondi Temsilcisi02 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla mondi A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön