Mondi Villa Deluxe Kanepe Dengesizliği

Oğuzhan Oğuzhan02 Temmuz 10:55

Kanepe yatak pozisyonuna getirildiğinde dengesizlikten dolayı öne doğru eğiliyor. Koltuk takımı iki ihtiyarın kullanması için alındı fakat bu problem sebebiyle kanepenin altında kalarak sakatlanma tehlikesi geçirdiler. Böylesine bir problemin bu insanların canına kastedecek hale gelmesi hem bizi hem de firma olarak Mondi'yi yıpratacak hale gelmesi olasıdır. Konuyla alakalı yapılacak geri dönüşlerde "nasıl kanepe kullanılır" gibi gereksiz laf kalabalığı umarım yapılmaz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Oğuzhan 2 gün önce

Şikayetin üzerinden 1 ay geçti. İlk hafta arayıp iletişime geçip servis yollanacağını söylediler. Sonuç ne servis geldi ne de bir daha aradılar. Erciyes Anadolu holding diye güvenip alışveriş yapmamak lazım demek ki. Bir daha ne Mondi alırım ne de tavsiye ederim.

profile-icon Oğuzhan 3 hafta önce

Esra hanım aradı aramasına ama servis gönderileceği söylendi 6 gündür kimse gelmedi. Bakalım bekliyoruz...

Mondi Logo Mondi 4 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Mondi Home Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 11 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

profile-icon Oğuzhan 4 hafta önce

Esra hanım aradı teşekkürler

Mondi Logo Mondi 02 Temmuz 10:58

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 11 numaralı iletişim hattımıza ya da www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler