05 Eylül 2013 #1993728

Mondi Üründe Zımba Deliği Mevcut!

Nevşehir Mondi mağazasından lima koltuk takımı aldık bir yıl kadar oldu. Getirdiklerinde ikili kanepesinin ön kısmında kumaşında paketlemeden kaynaklı zımba deliği vardı, önemsememiştik. Fakat gitgide açılmaya başladı. Daha doğru düzgün oturmadan üç ay içerisinde üçlü kanepesinin kumaşı esnedi, yığılma oldu.


Geldiğinde üçlüsünün ön kısmında kumaşın tam gerdirilmemesinden kaynaklı büzüklük vardı. İki defa servis çağırdık ikisinde de olur böyle kullandıkça esner kumaş deyip gittiler. Niye sadece üçlüsünde esneme ve yığılma oluyor, hem de üç ay içerisinde. İkilisindeki zımba deliğide gün geçtikçe büyüyor. Aldığım mağazaya gittiğimde artık lima koltuk takımında kullanılan kumaşın farklı olduğunu gördüm.

Esma 158 Okunma

Cevaplar

  • Mondi Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön