Mondi Teslimatın 3 Aydır Yapılmaması

Edanur Edanur20 Eylül 02:48

3 ay önce baza ve başlık aldım. 20 güne gelir denildi ama 3 ay oldu hala gelmedi. Arayıp sorduğumuzda size yarım saate geri dönüş yapacağız dediler ama dönüş yapan olmadı daha kötüsü tekrar aramamızda bazanız yarın geliyor denildi 1 gün boyunca evde bekledim üzerinden iki ay geçti gelmedi. Mondi tüketici haklarını aradım size dönüş yapacağız dediler ne arayan var ne soran. Ya paramı iade edin ya da ürünü teslim edin. Yoksa hakkımı üst mecralarda aramak zorunda kalacağım bu kadar mağduriyet yeter.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Mondi Logo Mondi 3 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, mondi Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 11 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Mondi Logo Mondi 3 hafta önce

Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 11 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Mondi A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 11 numaralı iletişim hattımıza yada wwwmondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

profile-icon Edanur 20 Eylül 11:15

Umarım dediğiniz gibi dönüş yapan olur.

Mondi Logo Mondi 20 Eylül 02:53

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 11 numaralı iletişim hattımıza ya da www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler