06 Eylül 2013 #1996548

Mondi Teslimat Yapılmadı!

Mondi Atalar'dan TV ünitesi ve köşe takımı aldım. Satıcı venezia köşe her iki yönde montaj edilir diye ürünü sattı. 23 gün sonra gelen ürün ikili koltuğu ve 3'lü koltuğu sabit yer değiştirilmeyen olduğunu öğrenince ürünü geri yolladık, yenisini yapalım diye ikna edildik. Ters köşe olacakmış.


09. 04. 13'te teslim edeceğiz diye mağaza yetkilisi imzaladı bizdeki evrağı. Ayın dördünde arıyoruz efendim depoda yarın teslim edeceğiz kaçta teslim edelim diye saat soruyorlar. Ertesi gün arıyoruz işten erken çıktık evdeyiz teslimat yapabilirsiniz diye, şey efendim ürün yeni depomuza geldi, teslimat yarın yapılacak yani anlayacağınız yarınlar bitmez. Yani sözün özü 3198 lira ödediğim takımlara 45 gündür oturmak nasip olmadı.

Dursun 154 Okunma

Cevaplar

  • Mondi Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön