Mondi Yasal Süresinde Değiştirilmeyen Oturma Grubu.

Kenan G. |

Mondi'ye attığım mesaj"14.02.2015 te öz güçlü Malatya Mondi'den, katalog üzerinden ve ürünü görmeden 244kpdsmo koltuk TK satın aldım. 04.03.2015 akşam ürünüm geldi ama rengini beğenmedim. Bayiye ürünü beğenmediğimi değişim ihtimali olup olmadığını sorduğumda, teşhirdeki ürünü tavsiye ederek resmen dalga geçtiler. Olay bitmiştir, ürünü sattık basının çaresine bak dediler.

Broşürden görüp aldığım ürünün rengini beğenmemek suç mu. Mondi hep böylemi çalışır. Sattık bitti. Böyle bayileri çok aradınız mı. Kurumsal olarak tanıyıp bildiğim Mondi'den yardım bekliyorum. Az önce aradığım çağrı merkezide olumsuz yanıtladı.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan G.
  23 Mart
  08:29

  Mondi firması şikayete olumlu cevap vermedi. Fakat siteden şikayet ile ilgili değerlendirme anketi gönderilmekte. Olumlu olarak cevaplanmadığını defalarca belirttim. Sistemin işletimi böyle olmamalı. Eğer cevap olumsuz veya firma yeterince ilgilenmedi ise bunun firmaya iletilmesi, şikayetle yeterince ilgilenilmediği bildirilmeli ve sosyal medyada olumsuz reklamı yapılmalı. Saygılarımla.

 • Kenan G.
  13 Mart
  08:20

  Katalog ile gönderilen ürünün farklı tonlarda olduğu ürün için; doğrudur, cevap verildi. "isteğiniz uygun görülmemiştir" çağrı merkezindeki zatın cevabı. Mondi! Bulunacağım tüm platformlar ve mekanlarda Mondi den bahsedeceğim. Haberiniz olsun. Böyle esnaflık ancak size yakışır. Özgüçlü Mondiden Oğuz beyde aynen sizin gibi, çok esnaf...

 • 13 Mart
  08:10

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize 11.03.2015 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Mondi Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza ya da www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 12 Mart
  08:22

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza ya da www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Mondi Müşteri Hizmetleri