Mondi Teslimat Hala Yapılmadı!

Yakup K. |

Temmuz 2014 tarihlerinde 15 bin liralık gibi bir alışveriş yaptım. Almış olduğum koltuklara 4 adet kırlent yapabileceklerini söylediler ve onun üzerine koltukları satın aldım. Ve sonraki bir alışverişim üzerine aksesuar hediye ettiler fakat yapacakları kırlentler ile hediye etmiş oldukları kırlentler 4-5 aydır hala teslim etmediler.

İlk önce siz mağazaya gelin alın demişlerdi fakat en az 4-5 defa mağazaya uğramama rağmen hala gelmedi ya da şu an burada değil depoda olduğunu belirttiler. En son ısrarlı aramama dayanamayıp siz zahmet etmeyin biz size göndereceğiz demelerine rağmen ve sorumlu kişileri 3-4 defa aramama rağmen hala ürünleri elime ulaştırmadılar.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yakup K.
  03 Temmuz
  01:10

  Mondi tarafından arandım fakat koltuk takımını almadan onlara ücretsiz bir şekilde kırlent yapabiliriz dediklerinden dolayı o koltuk takımını seçmiştim fakat şuan tarafıma ek ücretle yapabiliyoruz o yüzden bu zamana kadar teslim edilmedi denilerek baştan savma bir şekilde konuşulmuştur. Artık onların ne kırlentlerini istiyorum ne de hediye olarak verdikleri aksesuarı. Bir daha da kesinlikle alışveriş yapmayacağım!

 • 02 Temmuz
  16:12

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Mondi Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 30 Haziran
  13:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  Mondi Müşteri Hizmetleri