Mondi Teşhir Ürünü Sattı!

Seçil Ö. |

Kars Mondi Bayisi tarafından tarafıma yatak odası takımının baza başlığı teşhir ürünü olarak satılmıştır. 08. 07. 2013 tarihinden beri tüm görüşmelerime rağmen sonuç değişmemiştir. İkinci el eşya almak isteseydim ona göre gider alırdım. Günümüzde internetten yaptığınız 50 TL'lik bir alışverişte bile en ufak bir sorun yaşıyorsanız para iadesi ve ürün değişimi yapılıyor.

Oysa Mondi güvencesi var diyorlar ancak anlaşılan o ki mağdur olanlar tüketici haklarının güvencesi altındayız, o kadar müdürlükler kurmuşlar ancak bayiye söz geçiremiyorlar. Bu nasıl güvencedir keşke ikinci el eşya satan yerden alsaydım. Ayrıca Kars Mağza Müdürü Y*** Bey kaba konuşmalarını da kınıyorum. Satılan ürüne bak.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  16:18

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 11 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Mondi A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.