20 Mayıs 2016

Mondi Sağlam Olmayan Oyuncak Gibi Ayaklar!

Almış olduğumuz 3 adet bazanın 2 tanesinde ayak kırılmış. Servisin saçma politikası ile hiçbir şey garantiye girmiyor hep müşteri hatası hep müşteri hatası.

İshak 657 Okunma

Cevaplar

 • İshak 26 Mayıs 2016

  Almış olduğum bazanin iki ayağının bağlantı yeri sağlam demirden yapılmış gerçekten iyi malzeme, fakat diğer iki bağlantı yeri oldukça basit şekilde birer demir atılmış. Bunun sebebini öğrenmek istiyorum bunu yapan mühendis ne düşünmüş olabilir gerçekten merak ettim.

 • İshak 23 Mayıs 2016

  Servis çıkmış bana yenisini taksak yine kırılır diyor. Takoz kullanın ayak yerine diyor işte Mondi işte kalitesizlik. .

 • İshak 21 Mayıs 2016

  Sağlam durmayan baza ayağına öneriniz nedir? 2 defa kırılıyor fakat değişen ayakta aynı duruyor aynı şekilde kırılıyor. Yaptığınız ürün ile ilgili bilgi verin kırılan ayak ne yapılacak? Veya ücreti her defasında tahsil ederek nereye ulaşacaksiniz? ?

 • Mondi Temsilcisi20 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön