Mondi Kurulumda Yanlış Vidalama Yaptı.

Ayşe B. |

Konya çelik centromm Bellona bayisinden Mondi yatak odası takımı aldık ve şu an pişmanım. Kurulum sırasında yanlış vidalama yapıp söktüler. Yeniden mobilyaları delip rafları yerleştirdiler. Çekmecelerinde alt tarafında vidalama yerlerinde ki çiviler yerinden çıktı ve çekmecelerim açılmıyor!

Dolabın kapağında ikinci ayda sıkıntı çıktı. Servis çağırdım günler günler sonra gelip 'dolabın rayı yerinden çıkmış dediler' ve yerleştirip gittiler ama ne yazık ki dolap kapandığında oluşan güvenlik için yavaşlaması artık olmuyor dün ise dolap kapağı yerinden çıktı ve artık kapağı yok durum artık çekilmez bir hal aldı. Firmanın müşteri memnuniyeti adına takımı yenilenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Kurulum-Montaj Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe B.
  27 Ocak
  08:10

  şikayetimi bildirdiğim gün tekrar ben aradım müşteri hizmetlerini şikayetlerimi bildirince şikayet.com üzerinden yapılan şikayetimden anımsayıp biz size gerekli maili attık dediler. mailimde onlara dair hiç bir iz yok ve ayrıca ben şikayetimi bildirdiğimde perşembe günüydü bugun pazartesi ne zaman arıcaklar acab merak içerisindeyim.

 • Ayşe B.
  23 Ocak
  14:47

  bu mu çözüm şimdi ben zaten sizin iletişim numaralarınızı aradım çözüm olsaydı bu yola başvurdum.çözüme ulaşmadıgı takdirde tüketici hakları mahkemesine başvurada bulunacagım. belli meblaları ayırarak sizin markanızdan alışveriş yapıyoruz böyle geri dönüş görmedim.kendimde bir hizmet firmasındayım müşteri mağdur edildiyse çözüm üretilir aynı hassasiyeti sizden de bekliyorum.

 • 23 Ocak
  14:27

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Mondi Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz