20 Şubat 2015

Mondi Garanti Kapsamındaki Ürünle İlgilenmiyor.

Yaklaşık 3 ay önce Mondi'den Genç odası takımı aldım. Takımın bazasını açıp kapatırken sağ demir kırıldı. Mobilyayı aldığım mağazaya durumu bildirdim yaklaşık iki hafta sonra geldiler ve kullanıcı hatası olduğunu söyleyip benden parça değişimi için (hasar görmeyen tarafı da değiştireceklermiş) 180 lira para istediler.

Çok şaşırdım buda garanti kapsamına girmeyecekse ne girecek? Hemen müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi not aldılar 20 gün oldu ne arayan var ne de soran. Televizyonlara reklam vermekle ne kurumsal olabilirsiniz ne de marka olabilirsiniz. Önemli olan müşterilerin sıkıntıları ile ilgilenmektir. Bir daha Mondi mi asla!

Ali 2.584 Okunma

Cevaplar

  • Ali22 Şubat 2015

    Bilgilendirmeniz de mobilyanız da sizin olsun ayrıca siz bana bilgilendirme yapmadınız ben sizi aradım bir daha böyle firmalardan asla alışveriş ypmayacağım.

  • Mondi Temsilcisi22 Şubat 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • Mondi Temsilcisi20 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza ya da www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön