20 Ekim 2016

Mondi Derisi Dökülen TV Koltuğu!

2,5 yıla yakın bir süre önce Mondi'den aldığımız deri TV koltuğunun deri döşemesi 5-6 ay önce çatlamaya başladı. Önceleri küçük diye pek umursamadığımız bu bozulma 2 aydır derinin pul pul dökülmesiyle devam etmektedir.

Konuyla ilgili olarak Mondi firmasındaki yetkililerle irtibata geçilmiş olup 500 TL karşılığında koltuk döşemesinin değiştirilebileceğini öğrendim koltuğun kendisi zaten 500 TL'ye alınmıştır. İnternette yaptığım küçük bir araştırmada Mondi koltuklarının deri döşemesinden ve bizim modelin deri döşemesinin bozulmasından pek çok kullanıcı şikayetçidir.

Koltukların deri döşemesinde sorun olduğunu gösteren bu durum sonrasında Mondi'nin müşterisini mağdur etmeyerek değişimi uygun fiyatta veya ücretsiz olarak yapması gerekmektedir. 2 yılda bir koltuk fiyatında değişim ücreti verilmesi zaten düşünülemez.
Konunun çözüme kavuşturulmasını talep ederim.

Deniz 1.751 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 21 Ekim 2016

    Konu hakkında kesinlikle yardımcı olunmadigini ve çözüm bulunmadigini belirtmek isterim. Bundan sonra Mondi markali en ufak bir esya almayacagimi ve aldirmayacagimi belirtmek isterim. Konu hakkında ilgili hukuki işlemleri de baslatmayi düşünüyorum.

  • Mondi Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön