10 Kasım 2015

Mondi Ayıplı Ürün Değişim Hakkında!!

Aldığım mobilyalardan üçlü koltuk yırtık çıktı ve ben değişimini istedim, onlar ben öyle dememişim gibi gidip kumaşını değiştirdiler ve ben bunu kabul etmiyorum. Çünkü tüketici hakları gereği bunun seçimi bana yani tüketiciye aittir. Üstelik şimdi yalan söylüyorlar ben önce kumaş değişimini kabul etmişim diye bunu yapan Avcılar Yıltaş Mondi bayidir. Ben de değişim olacağına dair kağıt bulunmaktadır.

Tuğçe 739 Okunma

Cevaplar

  • Mondi Temsilcisi14 Kasım 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 11 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Mondi A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza yada wwwmondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Mondi Temsilcisi10 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 11 numaralı iletişim hattımıza yada www.mondi.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Mondi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön