14 Ocak 2015

Momentus Saatin Kordonu Garantiye Girmiyormuş!

20.02.2013 tarihinde Afyon Ganezzi Gold Momentus fs-284r modeli saat aldım 2 yıl garanti dediler daha garanti süre dolmadan kordonu param parça oldu. Masa başında çalışan biriyim, saati her gün takmam, hergün farklı saat kullanırım gece yatarken bile çıkartırım saatimi.

Merkez Saat'i arayıp konuyu onlara ilettim, kendileri bana kordonun garanti kapsamına girmediğini dile getirdiler! Madem bu saatin neresi garantiye giriyor sormak istiyorum? Birde o kadar para veriyoruz bir kordon 1.5 yılda dağılmaya başlar mı? Birde marka diye satın alıyoruz garanti belgesinde vede faturalarda kordon garanti kapsamına girmez diye bir ibare göremedim size sormak istiyorum sizce bu hak mı reva mı?

Şenol 3.154 Okunma

Cevaplar

  • Şenol 21 Ocak 2015

    Sizin deri tabir ettiğiniz kordan iki sene dolmadan mı kopuyor o zaman saatini satan bayilere bldirinki kordon garanti kapsamına girmiyor diye bilgi versinler ve insanların boşuna zamanlarını almasınlar

  • Momentus Temsilcisi21 Ocak 2015

    Merhabalar, Saatinizin kayışında 2 yıl kullanım sonrası sudan ve terden kaynaklı deformasyonlar mevcuttur.Daha öncede belirttiğimiz gibi kayış garanti kapsamı dışındadır.Ücret konusunda yardımcı olunmaya çalışılmıştır. Saygılarımızla, MERKEZ SAAT TİCARET AŞ.

  • Momentus Temsilcisi14 Ocak 2015

    Merhabalar, Garanti Belgelerinde de belirtildiği gibi kayış garanti kapsamı dışıdır.Müşteri memnuniyeti için saatiniz firmamıza ulaştığında,gerekli inceleme yapılacaktır.Konuyla alakalı telefonla tarafınıza bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, MERKEZ SAAT TİCARET AŞ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön