Molped Eski Kalitesi Yok.

Duygu B. |

Ürününüzü senelerdir kullanıyorum çok memnundum. Ancak geçen ay aldığım Molped gece ürününüzde büyük şok yaşadım, eski kalitesi olmamakla birlikte emiciliğini yitirmiş bir ped ile karşılaştım. Üstelik eskiden alıp kullandığım ve memnun olduğum Molped gece pedi ambalajı ile yeni ürününüzü satışa sunmuşsunuz üzerinde herhangi bir uyarı yok ben aynı ürün diye alıp eve geliyorum içinden bambaşka bir ürün çıkıyor. Üzerine herhangi bir uyarı koysanız yeni ürün diye bu insanları yanıltmaktır.

Kaliteli diye senelerdir yaptığınız ürün ambalajının içeriğini değiştirip insanlara satıyorsunuz. Benim gibi çoğu insan içeriğinin değiştiğini bilse bu kadar kalitesiz bir ürüne para vermeyecek eminim. Eski kalitesinden çok memnundum ancak yaptığınız değişiklik ile piyasada birçok kalitesiz ürün gibi yerini aldığını düşünüyorum artık Molped markanın da. Molped kalitesini bozdu.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Temmuz
  15:18

  Sayın Duygu Baştürk,

  Öncelikle, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

  İlk başvurunuz dikkate alınıp, mesajınızda belirttiğiniz telefonlardan arama yapılmış ancak ulaşılamadı kaydı alınmıştır.
  Tüketici İletişim Hattını 0850 200 94 44 no'lu numaradan 09:00 -17:00 arasında arayabilirseniz size sorununuz için destek olabiliriz.
  Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Tüketici İletişim Merkezi
  0850 200 94 44