22 Ağustos 2016
#6258904

Yeni Molfix Kokulu Ve Pişik Yapıyor!

İnternetten Molfix kalitesine güvenerek çok sayıda bez sipariş verdim. Paketi açtığımda krem veya sabun gibi bir koku geldi. Herhalde yanındaki ıslak mendilin kokusu sinmiş diye düşündüm. Ancak bezleri kokladığımda koku eklenmiş olduğunu fark ettim. Dışında krem gibi bir şey yok elimizle dokunduğumuzda ama içine krem sabun veya her neyse koku veren bir şeyler eklenmiş.


Yine de neyse bu paket bitene kadar kullanayım diye başladım. Kullanmaz olaydım. Çocuk doğduğundan beri pişik geçirmişti fakat bu kadar pişik asla olmamıştı. Resmen göz göz kızardı delindi teni. Hemen kullanmayı bıraktım. Şimdi elimde kalan o kadar bezi ne yapacağım ben! En önemlisi bebeğimin gördüğü zararın bedelini kim ödeyecek? Molfix'ten şikayetçiyim.

Zeynep Zeynep 1.420 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Molfix Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Zeynep Ç., Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşayacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun. Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm konular dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Tüketici İletişim Merkezi 0850 200 94 44

  • Molfix Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Zeynep Ç., Öncelikle, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. İlk başvurunuz dikkate alınıp, mesajınızda belirttiğiniz telefonlardan arama yapılmış ancak ulaşılamadı kaydı alınmıştır. Tüketici İletişim Hattını 0850 200 94 44 no'lu numaradan 09:00 -17:00 arasında arayabilirseniz size sorununuz için destek olabiliriz. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Tüketici İletişim Merkezi 0850 200 94 44

  • Zeynep22 Ağustos 2016

    Ek olarak bu bezi kokusuz kremsiz diye tercih ediyordum. Neden böyle bir şey yapıldı? O zaman diğer markalardan ne ayrıcalığı kaldı?

Ziyaretçi Yorumları