28 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9289764

Molfix Bez Malzeme Hatası

Molfix 4 beden 2019 son kullanma tarihli bezlerin içindeki malzeme çiş olsa da olmasa da topak topak oluyor oğlumun altında. Her topak ortalama bir ceviz büyüklüğünde ve katı ayrıca bu öbekler dışında kalan alan torba gibi boş. Fark edene kadar paketin yarısı bitti, kaç bez bu şekilde defolu hesap edemiyorum. Şu anda oğlumun organlarına sağlığına zarar gelmemiş olmasını ummaktan başka elimden bir şey gelmiyor. Bu hatalı üretimin takipçisi olacağız.

Müge Müge 1.687 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Müge28 Ağustos 2017

    Hayat Kimya yetkilisi hanımefendi aradı kalan paketin incelenmek üzere kendileri tarafından aldırılacağını söyledi. Beklemedeyiz. Hızlı geri dönüşleri için teşekkürler.

  • Molfix Temsilcisi28 Ağustos 2017

    Sayın Müge Hanım, Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşayacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun. Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm konular dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Tüketici İletişim Merkezi 0850 200 94 44

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler