17 Şubat 2014

Hayat Kimya Ürün Eksik!

Bu akşam Şehrim'de bulunan Akmansoy AVM sürekli Molfix bebek bezi alıyoruz, bezin dış ambalajında 70 adet yazıyordu, bende ilk defa bezi sayma ihtiyacı duydum 68 adet çıktı.

Tekrardan saydım yine 68 adet çıktı, sırf 2 adet bez için şikayet yazma ihtiyacı duydum çünkü siz bu bebek bezinden her paketten 2 adet alırsanız 35 paketten 1 paket elde edersiniz, gerisini siz hesaplayın. Bu arada 2 adet bez gönderirseniz sevinirim,korkmayın zarar etmezsiniz.

Furkan 393 Okunma

Cevaplar

  • Furkan01 Mart 2014

    Aradığınız için teşekkür ederim istediğiniz bilgileri Size mail yoluyla ktaracağım Teşekkürler

  • Molfix Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun. Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm öneriler dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Hayat Kimya Tüketici Danışma Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön